Zapaženi rezultati požeških gimnastičarki u Belom Manastiru

POŽEGA – Održano je 1. kolo Kupa Hrvatske, regija istok Ženskog saveza gimnastike B i C programa u organizaciji Gimnastičkog društva Beli Manastir u Belom Manastiru. Na natjecanju je nastupilo 148 natjecateljica iz cijele regije, iz deset klubova Slavonije i Baranje. Gimnastičarke GD ”Sokol”-a Požega nastupile su u konkurenciji mlađe juniorke C, Juniorke C, seniorke C, i Juniorke B programa.

U kategoriji ml. Juniorke C nastupile su Leona Soldo i Anja Devčić. Juniorke C ekipno su osvojile 3. mjesto, od šest ekipa a nastupile su Rebeka Salak, Tea Čavec, Lara Markanjević, Klara Krmpotić. Seniorke C ekipno su osvojile su 5. mjesto a nastupile su Andrea Došlić, Terezija Obradović, Tonka Pavelić. Juniorke B bile su najuspješnije i ekipno su osvojile 1. mjesto: Madlen Majetić – 1. mjesto pojedinačno, Ema Šolić – 2. mjesto pojedinačno i Lana Majetić – 3. mjesto pojedinačno.