NOGOMETNI KLUB „GRANIČAR“ IZ BUČJA: Za novog trenera imenovan Zoran Đajić
Škola nogometa Kutjevo dobila NEŠTO VIŠE OD 15 TISUĆA eura za program “Nogomet – škola života”
SUBOTA 27.SRPNJA 2024.: Tradicionalni malonogometni turnir u Buku
26.7.2024.
NOGOMETNI KLUB BSK IZ BUKA: Županijski prvoligaš počeo s pripremama za novu sezonu
25.7.2024.
MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR „PREDRAG MARKETANOVIĆ“: Prvo mjesto osvojila ekipa „Proljetni valcer“ iz Buka
24.7.2024.
NOGOMETNI KLUB „SLAVONIJA“: Počeli s pripremama za novu natjecateljsku sezonu
22.7.2024.
U nedjelju Memorijalni malonogometni turnir „Predrag Marketanović“ na igralištu Udruge „Grbavica“ u Pleternici
19.7.2024.
Pleternički trećeligaš počeo s pripremama za novu sezonu
16.7.2024.
Brestovački maratonac Antonio Đurčević treći na Noćnoj deseci u Zagrebu
15.7.2024.
Natjecatelji Borca nastupili u sastavu Sveučilišne reprezentacije, Borna Soukup Europski Prvak u Full Contact-u!
14.7.2024.
NOGOMETNI KLUB „SLAVEN“ IZ GRADCA: Za novog trenera izabran Darko Čengić iz Pleternice
12.7.2024.
Lucija Grbeš treća pojedinmačno i u igri parova
10.7.2024.
Prvo mjesto na Memorijalnom malonogometnom turniru ʼBranko Drinovac Legaʼ u Pleternici osvojila ekipa “Vallis Aurea“
10.7.2024.
Održan memorijalni turnir na rekreacijskom centru u Požegi: Sjećanje na veterane malog Nogometa
8.7.2024.
Krešo Posedi je novi/stari trener NK Kutjeva
5.7.2024.
Požeški biseri u Puli i Ždralovima
5.7.2024.
U POČAST POGINULIM BRANITELJIMA Memorijalni malonogometni turnir „Branko Drinovac-Lega“
4.7.2024.
Josip Marković-Fiško izabran za novog predsjednika Nogometnog kluba Kutjevo
2.7.2024.
Održan ʼpraznikʼ dječjeg nogometa u Kaptolu: Natjecalo se više od 650 djece iz pet županija
1.7.2024.
PLETERNICA: Vožnjom preciznosti završen trodnevni Međunarodni konjički turnir
1.7.2024.
(NAJAVA) Subota i nedjelja. 29. i 30.lipnja 2024. godine dječji malonogometni turnir u Kaptolu okupit će 55 ekipa: Ne propustite pogledati mlade nogometne zvijezde
26.6.2024.
Graničari iz Bučja na svečan način proslavili naslov prvaka
24.6.2024.
TURNIR U ZAGRAĐU: Pobjednik ekipa Žvaljavci ispred momčadi Krajačići i Šedo Zeba Gradac
24.6.2024.
Pojedinačno i ekipno prvo mjesto na jezeru u Zarilcu osvojili ribiči „Karasa“ iz Šaga