Kutjevčani upisali važnu pobjedu: NK Kutjevo - NK ʼTomislavʼ Cerna 2:1

PRIJE 3 MJESECA
TEKST: D. Krstanović

Prijavite se da možete ocijeniti galeriju. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

Kutjevčani upisali važnu pobjedu: NK Kutjevo - NK Tomislav Cerna 2:1

Još jednu više nego važnu pobjedu Kutječani su uoisali u psihološki teškoj utakmici rezultatom 2:1 protiv Tomislava iz Cerne.

Zelene u vodstvo dovodi Nemec iz kaznenog udarca u '10. minuti nakon što je domaći Dogan namjerno rukom igrao u petercu.

U 40. minuti Jakešević lijepo pogađa suprotnu malu mrežicu s ruba šesnaesterca za 2:0.

Gostujući Dogan u 62. minuti zarađuje drugi žuti karton nakon što su sedmi puta na utakmici tražili kazneni udarac.

U 72. minuti gosti nakon udarca iz daljine smanjuju na 2:1 preko Morovičanina te unose nervozu u redove Zelenih.

Zeleni su do kraja imali nekoliko puta priliku zaključiti utakmicu, no ispriječili su se vratnica i gostujući vratar.

U svakom slučaju pobjeda Zelenih Naša je čista bez ikakve pomoći, uz korektno ponašanje svih sudionika bez grubog prekršaja.
Igrači i Uprava kluba Kutjeva gostima i njihovim navijačima čestitaju na koretnoj utakmici i navijanju, a domaćoj Iako smo i publici koja je došla u velikom broju na stadion po zaista hladnom vremenu najiskrenije zahvaljuju.