TURNIR U PISAROVINI: Dva zlata, te po jedno srebro i bronca pripali sportašima požeškog Judokana

PRIJE 3 MJESECA
TEKST: Jelenko Topić

Požega.eu | TURNIR U PISAROVINI: Dva zlata, te po jedno srebro i bronca pripali sportašima požeškog Judokana Požega.eu | TURNIR U PISAROVINI: Dva zlata, te po jedno srebro i bronca pripali sportašima požeškog Judokana

Natjecatelji Judokana iz Požege nastupili su ovog vikenda na tradicionalnom turniru Memorijal Damir Milatović koji je održan u Pisarovini pojraj Zagreba. Nastupilo je 450 judaša iz 33 kluba, dok je požeški klub predstavljao pet natjecatelja.

Najuspješniji su bili Jošua Ćuže u kategoriji U8 do 24 kilograma osvojivši zlato isto kao i Marta Komušanac u kategoriji U8 do 28 kilograma.
Nadalje Lucija Mihović je u kategoriji U14 +63 kilogrma osvojila srebrnu medalju, a Mateo Horvatović u kategoriji U10 do 30 kilograma brončanu medalju. Pored njih Ante Šimun Čančar u kategoriji U12 do 46 kilograma osvojio je peto mjesto.

Čestitke požeškim judašima koji dostojno prezentiraju svoj klub i grad.