Sjajni rezultati požeških policijskih službenika na sportskim natjecanjima

Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED
Požega.eu | Sjajni rezultati požeških policijskih službenika na sportskim natjecanjima Požega.eu | Sjajni rezultati požeških policijskih službenika na sportskim natjecanjima

Prilagodba teksta ▼
PRORED

U subotu 27. travnja 2024. održano je natjecanje u trčanju „Sportski weekend u Belišću“ koje je organizirao Sportsko rekreacijski klub Baraber Extreme Team uz podršku Zajednice športskih udruga grada Belišća. Start i cilj utrka je bio kod Hostela Belišće uz rijeku Dravu.

Predstavnica Policijske uprave požeško-slavonske Dragana Peula Marinović iz Policijske postaje Pleternica, u kategoriji MUP-a, osvojila je drugo mjesto na cestovnoj utrci od 5 km i drugo mjesto na trail utrci od 5 km. Policijski službenik Interventne jedinice policije David Jelušić u cestovnoj utrci na 5 km osvojio je prvo mjesto, dok je na trail utrci od 18 km osvojio drugo mjesto.

Čestitamo našim policijskim službenicima na ostvarenim rezultatima i vjerujemo da će i dalje nastaviti nizati sjajne sportske rezultate!