Vidovčani izgubili od NK Graničara iz Brodskog Varoša 0:1 (foto galerija)

Autor: DK

_MG_6789 (Small)VIDOVCI – Nogometaši NK Dinamo Vidovci u kvalifikaciji za 4. HNL na domaćem su terenu, pred sedamstotinjak gledatelja izgubili rezultatom 0:1 od NK Graničara iz Brodskog Varoša.

U teškoj, zahtjevnoj ali i zanimljivoj utakmici Vidovčani su pružili jako veliki otpor unatoč čemu nisu uspjeli ishoditi pobjedu pa će svoje snage u uzvratnom susretu morati ponovno odmjeriti sa igračima iz Brodskog Varoša u nedjelju na stadionu Marsonije u Slavonskom Brodu. te izgubili s minimalnim rezultatom.

U početku su domaćini ušli dosta loše u utakmicu što su u nastavku utakmice to nastojali popraviti. Uz veliku podršku publike pružali su otpor i stvarali prilike sve do 32. minute kada igrač Graničara Velimir Švarić postiže pri pogodak i dovodi goste u vodstvo.

Za očekivati je da će nogometaši Vidovaca kvalitetnije odgovoriti u uzvratnoj utakmici te se plasirati u 4. HNL.