Remi Kutjeva, pobjeda Graševine, Ovčare doživjele poraz u Biškupcima

blank
blank
blank
blank

Sva tri naša gradska nogometna predstavnika su istrčala u nedjeljno poslijepodne na zelene travnjake i ostvarila sva tri znaka. Pobjedu je upisala Graševina, bod osvojilo Kutjevo dok je momčad Ovčara poražena.

Treća HNL

Kutjevčani su se danas namjerili na odličnog suparnika no nisu pokazali puno straha i respekta prema najbolje rangiranom klubu koji je ovoga proljeća gostovao na ŠRC Kutjevo. Gost je imao nešto veći posjed lopte no bolje su prigode imali Zeleni kojima je najveći problem i neprijatelj realizacija prigoda. Gosti su jednu od svojih rijetkih uspjeli iskoristiti i povesti preko Luke Morbera u završnoj trećini susreta. Momčad Marka Žigića se nije obeshrabrila i krenula je na sve ili ništa što se isplatilo pred sam kraj susreta kada Mario Majstorović nakon kornera donosi izjednačenje, a isti je igrač imao i krasnu prigodu za pobjedu no ostalo je neodlučeno čime su sigurno puno zadovoljniji gosti dok su Kutjevčani gubitkom dva boda pali za jednu poziciju na prvenstvenoj ljestvici.

Znali smo da će biti iznimno teška utakmica protiv rasterećenog Oriolika. Iako su gosti bili kvalitetniji u posjedu, mislim da smo imali više propuštenih prilika koje nismo uspjeli iskoristiti. Na kraju moramo biti zadovoljni sa bodom. Čestitke mojim momcima koji su se borili i dali maksimum u ovom trenutku, također fer i korektnom gostu kao i sudačkoj trojici – komentar je trenera Kutjeva Marka Žigića.

Prva ŽNL

Graševina nastavlja s prikupljanjem bodova. Neugodno gostovanje u Čaglinu se pokazalo kao ugodno pa su se Crni vraćali kući u Vetovo s osmjehom na licu. Omladinac se pokazao kao tvrd suparnik kojega nije lako pobijediti pa je momčad Darija Pažina istrpjela nešto slabiji prvi dio no u drugom je pokazala pravo lice te dobru igru okrunila jedinim pogotkom na susretu koji je djelo snalažljivog Marka Kljajića čime se pokazao kao pravi jocker trenera Pažina pa već drugo kolo u nizu pogocima doprinosi osvajanju bodova i održavanjem visokog plasmana.Teška utakmica koja je mogla otići i na drugu stranu da su domaćini iskoristili svoje šanse u prvom poluvremenu. Drugo poluvrijeme stojimo bolje I upornost nam se isplatila. Čestitam svojim dečkima na trudu i zalaganju pogotovo drugo poluvrijeme. Idemo dalje I još jače iz utakmice u utakmicu. Čestitam i domaćinu na fer I korektnoj utakmici i sretno dalje – izjavio je trener Graševine Dario Pažin.

1925.04.2021 17:15ČaglinNK Omladinac Čaglin – HNK Graševina0:1
1925.04.2021 17:15ZagrađeNK Graničar Zagrađe – NK Dinamo Rajsavac4:0
1924.04.2021 17:15PavlovciNK Mladost Pavlovci – NK BSK Buk0:3
1924.04.2021 17:30VelikaNK Papuk (V) – HNK Dobrovac3:1
1925.04.2021 17:15SulkovciNK Sulkovci – NK Sloga Trenkovo4:3
1925.04.2021 17:15BučjeNK Graničar Bučje – NK Croatia Mihaljevci3:1
1925.04.2021 17:15Brodski DrenovacNK Hrvatski dragovoljac (D) – NK Croatia Donja Obrijež2:1
blank
blank

Druga ŽNL

Ovčare nisu uspjele niti u trećem pokušaju doći do prvih proljetnih i ovogodišnjih bodova. BSK je u Biškupcima ipak bio prevelika prepreka za Zelene koji su uz nekoliko izostanaka ipak morali priznati poraz svome današnjem domaćinu koji je bio pucački raspoložen te utrpao petardu našim nogometašima. Poraz su ipak malo ublažili Robert Kovačević i Davor Beganić.

1025.04.2021 17:15EminovciNK Eminovci – NK Slavonija Prekopakra3:1 NP
1025.04.2021 17:15GolobrdciNK Parasan – NK Slaven Gradac1:4
1025.04.2021 17:15BiškupciNK BSK Biškupci – NK Ovčare5:2
1025.04.2021 17:15Stara LipaNK Lipa (L) – NK Dinamo Badljevina5:1