/FOTOGALERIJA/ Unatoč štrajku trećeligaške prve nogometne momčadi NAŠK-a odigrana utakmica prvenstvena utakmica s mladim snagama u Požegi: NK Slavonija – NK NAŠK 14:0

Autor: DK

Bio je očekivan poraz, možda ne s tolikim rezultatom, na nogometnom zelenom travnjaku u Požegi na koji su kao gostujuća ekipa pokušale snage odmjeriti mlade snage NAŠK-a jer je njihova prva momčad odlučila štrajkati. Između treće i četvrte minute prvog poluvremena domaća momčad povela je rezultatom 1:0 i tako su se nizali pobjednički rezultati sve do 14:0.

Nevjerojatan poraz Naška od požeške Slavonije sa čak 14 inkasiranih komada možda i nije najgore što se događa u našičkom trećeligašu. Naime, prva momčad Crveno-crnih je u – štrajku!

Kako piše sportalo.hr iz svlačionice NAŠK-a još u listopadu  prošle godine vidjelo se da tamo nešto nije u redu i da su nastali problemi s isplatama naknada, a sve je kulminiralo upravo pred utakmicu sa NK Slavonijom gdje se gotovo bez ijednog rezervnog igrača odazvao dovoljan broj mlađe ekipe koja je pokušala spasiti obraz svome klubu. -Današnje gostovanje u Požegi smo nažalost morali odigrati sa igračima juniora zbog štrajka seniorske ekipe. Hvala 11 igrača koji su danas branili boje kluba, kako su najbolje mogli. U situaciji korona krize kao i većina klubova, udruga, tvrtki, nalazimo se u otežanoj financijskoj situaciji te tražimo najbolja rješenja za stabilnost kluba. Uvjereni smo da će do sljedećeg kola biti riješena situacija te ćemo nastaviti natjecanje u 3.HNL Istok. Kako se radi samo o isplati posljednje naknade igračima za veljaču koju ćemo isplatiti ovaj tjedan uvjereni smo da daljnje funkcioniranje kluba nije narušeno – za Sportalo je rekao predsjednik Naška Ivan Keglević