PRIJE 2 GODINE
TEKST: D.M.
Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
PRIJE 2 GODINE
TEKST: D.M.
Kod Zvonka Kopilaša u Dragi procvjetala je marelica. Prohladno je vrijeme. Međutim, zubato sunce je otvorilo cvjetove. Očito je da proljeće unatoč najavi hladnog vremena neminovno dolazi. Ova marelica je procvala desetak dana kasnije od badema u Dalmaciji o čemu su javili njihovi mediji.
Zvonko je marelicu kod vikendice u Dragi posadi još 1996. godine i od tada se razvila u veliko stablo. Ne obolijeva od monilije, bolesti koja najčešće skraćuje životni vijek ove voćne vrste. Događa se,a ne baš često, da mraz obere plodove prije Kopilaševih.
Pojavi prvih cvjetova najviše se obraduje mama Nataša i sin Kristijan.
Foto: D. Mirković
Prijavite se da možete ocijeniti ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
Prijavite se da možete komentirati ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
Štitimo Vašu privatnost
Portal Požega.eu i njegovi partneri koriste kolačiće i druge tehnologije koje nam služe za bolje korisničko iskustvo na stranicama, zaštitu od spama, sigurnije surfanje korisnika, obradu statistike posjećenosti i prilagođeni prikaz oglasa. Pritom osobito vodimo pažnju o Vašem pravu na privatnost te provodimo sve potrebne mjere da bismo Vas zaštitili. Više o tome pročitajte u Pravilima privatnosti.