Velika pobjeda nogometaša Kutjeva na teškom gostovanju /FOTOGALERIJA/

22.10.2023. u 05:54
TEKST: M.K.

Prijavite se da možete ocijeniti galeriju. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

TEKST: M.K.

Nogometaši Kutjeva gostovali su u Valpovu kod ekipe Valpovke. Zeleni su se nalazili u teškoj poziciji sa samo tri boda nakon pobjede u prvom kolu te sedam uzastopnih poraza. Toj seriji je srećom po Zelene došao kraj.

U 10. minuti Iličić vuče kontru te upošljava Antunovića koji postiže pogodak za vodstvo Zelenih. Četiri minute nakon toga, Tokić puca, a lopta se odbija do Antunovića koji klizećim startom posprema loptu u mrežu. U 18. minuti domaćin smanjuje rezultat na 2:1 iz prekida. U 32. minuti napadač Zelenih, Tokić, zarađuje drugi žuti nakon prekršaja te napušta igru. Unatoč igraču manje, Zeleni povećavaju vodstvo na 3:1 pogotkom Seoka tri minute kasnije.

Drugo poluvrijeme domaćin stišće Zelene, no Zeleni povećavaju vodstvo u 58. minuti hat-trickom Antunovića nakon gužve u domaćem petercu. Domaćin smanjuje na 4:2 iz kaznenog udarca. Zeleni povećavaju na 5:2 u 87. minuti nakon što je Karačić uposlio Sušića, koji je izašao 1-na-1 s domaćim vratarom i gurnuo loptu u malu mrežicu. Domaći postižu svoj treći pogodak u zadnjim sekundama za konačnih 5:3.

Bila je ovo odlična predstava Zelenih unatoč igraču manje od 32. minute. Ovom su pobjedom i dalje na predzadnjem mjestu, ali nadamo se da će ih ova pobjeda vratiti na pobjedničke staze.