Uvjerljiva pobjeda pleterničke Slavije na domaćem terenu: Slavija – Višnjevac 3:0 /FOTO/

PLETERNICA – Sportski gledajući Požeština ima razloga za slavlje, a posebice oni ljubitelji nogometnih trećeligaša HNL istok. Slavija je uvjerljivo pobijedila na domaćem terenu Višnjevac 3:0, a moglo je biti i još golova. Slavonija je svladala Međimurce na njihovom terenu 2:1 i time čvrsto zauzela 2. mjesto na ljestvici.

Prvo poluvreme u Pleternici završilo je bez golova. U ’49 minuti Pleterničani pogotkom Lea Mikića postižu prvi zgoditak, da bi u ’73 Matej Peharda zatresao protivničku mrežu. Upisao se u listu strijelaca i Tomislav Žuljević u ’83. minuti pa je tako rezultat do kraja ostao 3:0. Da je više sreće poslužilo Vinka Ančurovskog koji je promašio pucanje sa bijele točke domaća momčad bi bila još zadovoljnija.