USPJEH POŽEŠKIH JUDAŠA: Mateo Horvatović i Toni Bešlić osvojili zlatne medalje, a borci Judokana još dvije srebrne i tri brončane

PRIJE 3 SATA
TEKST: Jelenko Topić

Požega.eu | USPJEH POŽEŠKIH JUDAŠA: Mateo Horvatović i Toni Bešlić osvojili zlatne medalje, a borci Judokana još dvije srebrne i tri brončane Požega.eu | USPJEH POŽEŠKIH JUDAŠA: Mateo Horvatović i Toni Bešlić osvojili zlatne medalje, a borci Judokana još dvije srebrne i tri brončane

Na prvom Međunrodnom turniru Kup Slavonca u Čaglinu izuzetno zapažen nastup imali su članovi i članice Judokana iz Požege.
Nastupilo je sedam judašica i judaša među gotovo 300 natjecatelje iz naše zemlje i zemalja okruženja.
Mateo Horvatović u kategoriji U10 do 34 kilograma je osvojio zlatnu medalju isto kao i Toni Bešlić u kategoriji U10, ali do 50 kilograma.
Angelika Kljajić je u kategoriji U10 do 44 kilograma osvojila srebro, kao i Lucija Kljajić u kategoriji U12 do 52 kilograma.
Uz to Marti Komušanac pripala je bronca u kategoriji U10 do 28 kilograma, a još su broncu dobili Ante Šimun Čanačar u kategoriji U10 do 46 kilograma i Lucija Mihović u kategoriji U12 iznad 52 kilograma.