Promjena teme
Prijava
Pretraži Požega.eu
JUDAŠI U ISTRI

Četiri natjecatelja osvojila čak šest medalja-Marta Komušanac, Lucija Mihović i Matea Špehar primile zlato

PRIJE 5 MJESECI
TEKST: Jelenko Topić

Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

Prilagodba teksta
VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED
Požega.eu | Četiri natjecatelja osvojila čak šest medalja-Marta Komušanac, Lucija Mihović i Matea Špehar primile zlato Požega.eu | Četiri natjecatelja osvojila čak šest medalja-Marta Komušanac, Lucija Mihović i Matea Špehar primile zlato

Prilagodba teksta ▼
PRORED

Natjecatelji Judokana iz Požege nastupili su na turniru Labinska republika koji se održava 37 godina. Nastupilo je 26 klubova i preko 400 judaša. Požeški sportaši bili su izuzetno usapješni.

Marta Komušanac u kategoriji U8 do 28 kilograma osvojila je zlatnu medalju i u kategoriji U10 do 28 kilograma srebrnu, zatim Jošua Ćuže u kategoriji U8 do 24 kilograma također srebrnu, Matea Špehar  u kategoriji U10 do 25 kilograma zlatnu medalju, te Lucija  Mihović u kategoriji U14 do 63 kilograma još jednu zlatnu medalju.

Čestitke vrsnim Požežanima i Požežankama na ovakvim uspjesima čime pronose slavu svoga grada!