Uvjerljiva pobjeda Jakšićana na domaćem terenu: NK Jakšić – NK Dinamo Vidovci 4:1

Autor: D.K.

U 1. kolu Međužupanijske nogometne lige snage su odmjerili na igralištu Jajare pred nešto manje od 200 gledatelja momčad NK Jakšić i NK Dinamo iz Vidovaca. Uvjerljivo pobjedu odnose domaćini konačnim rezultatom 4:1.

U ‘4. minuti su domaćini zatresli gol pogotkom Petra Jurića. Gostujuća ekipa je izjednačila reultat u ’20. minuti pogotkom Mihaela Hlebeca i nakon toga nije više bilo gostujućih pogodaka.

Do konca prvog poluvremena, prije gotovo samog odlaska na odmor u ’45. minuti pogodak postiže Domagoj Kovačević.

U drugom poluvremenu domaća ekipa postiže još jedan pogodak u ’80. minuti, a loptu u mrežu upućuje Stjepan Šilhan.

Sve u svemu domaća momčad je bila bolja što se u konačnici vidi i po rezultatu.