Turnir u Zagrađu sa 26 ekipa trajao cijelu noć uz brojne gledatelje – pobjednici iz Batrine, a Zagrađani treći

Tradicionalni malonogometni turnir kojega je u  Zagrađu organizirao tamošnji Nogometni klub „Graničar“ okupio je i ove godine mnogo ekipa i to rekordnih 26 momčadi iz pleterničkog, požeškog i brodskog kraja. Nakon više od devet sati igranja u ranim jutarnjim satima, točnije oko pet sati završila su nogometna nadmetanja.

Prvo mjesto je osvojili ekipa Caffe bar kolodvor “Moby Dick“ iz Batrine pa su primili novčanu nagradu od tisuću kuna. Na drugo mjesto se plasirala momčad nazvana „Lokijevi gangsteri“ osvojivši pet stotina kuna, dok su treći malonogometaši ekipe „Furića sokak“ iz  Zagrađa kojima je pripao novčani iznos od 250 kuna. Četvrto mjesto je osvojila ekipa Caffe bar „Zeus“ iz Vetova, te su dobili 150 kuna nagrade.

Nagrade su na kraju turnira podijelili  su dopredsjednik NK „Graničar“ Bruno Horvat i tajnik Brano Štimac.

Tijekom turnira organizirana je ugostiteljska ponuda sa specijalitetima sa roštilja, te obilje hladnih napitaka za brojno gledateljstvo koje je pratilo utakmice do finalnog susreta koji je odlučio o pobjedniku.