Tonka Pavelić u seniorskoj konkurenciji prvakinja Hrvatske /FOTO/

Protekli vikend 23. i 24.studenog 2019. godine održana je Završnica Kupa Hrvatske C I B program u muškoj i ženskoj sportskoj gimnastici. Natjecanje se održalo u Nacionalnom gimnastičkom centru ATON u Nedelišću. Sudjelovalo je više od 400 gimnastičara i gimnastičarki iz cijele Hrvatske.

Gimnastičko društvo Sokol Požega ostvario je zavidne rezultate s obzirom na materijalne i tehničke uvijete u kojima djeca treniraju.

Tonka Pavelić u seniorskoj konkurenciji prvakinja je Hrvatske na Završnici Kupa Hrvatske C program dok je Tea Čavec u juniorskoj konkurenciji vice prvakinja.

Ekipa juniorki B program osvojila je 3. mjesto. Madlen Majetić najbolja je pojedinka i osvojila je 8. mjesto pojedinačno.

Jedini muški predstavnik Filip Križanac osvojio je 4. mjesto u pojedinačnoj konkurenciji u B programu Juniori.

Ovim natjecanjem završena je još jedna sezona prepuna odličja za GD Sokol Požega.

-Nadamo se da će i naredne sezone za koju se već na veliko pripremamo biti još više uspješnih rezultata za naše gimnastičare i gimnastičarke – poručuju iz GD Sokol.