Tonka Pavelić proglašena najboljom sportašicom grada Požege u 2019. godini, a sportašem Matej Jaroš – nagrade i priznanja primili i drugi zaslužni sportaši i sportske udruge /FOTOGALERIJA/

Autor: DK
blank

Na svečanoj sjednici Skupštine Požeškog sportskog saveza uručena su priznanja najboljim sportašima, trenerima i klubovima koji su u 2019. godini postigli vrhunske rezultate i bili najbolji među najboljima.

Za najboljeg sportaša grada proglašen je Matej Jaroč, član Moto kluba Požega Promet, dok je najbolja sportašica gimnastičarka Tonka Pavelić, članica Gimnastičkog društva Sokol.

blank

Među najboljim muškim sportskim udrugama je Moto klub Požega Promet, a ženskima Ženski košarkaški klub Plamen Požega koji je i prošle godine dobio tu titulu.

blank

Željko Lončar (Kuglački klub Obrtnik) i Robert Brkljač (Športski teniski klub Požega) proglašeni su za najbolje trenere u 2019. godini.

blank

Boćarskom klubu Nada dodijeljen je Trofej Požeškog sportskog saveza za 2019. godinu. Kao pojedinac Trofej Požeškog sportskog saveza za 2019. godinu dobio je prof. Zlatko Kraker koji je više od 50 godina u „sportskim vodama“ kao aktivni sportaš i trener.

blank

Nagrade su dodijeljene i najboljim kadetkinjama, kadetima, juniorkama i juniorima,sportašima-članovima udruga osoba s invaliditetom te perspektivnim sportašima.

Priznanja i nagrade nominiranima su dodijelili požeški gradonačelnik Darko Puljašić, predsjednik Požeškog sportskog saveza Nino Abramović, njegov dopredsjednik Vlado Drkulec te članovi Izvršnog odbora Igor Krizmanić, Dinko Zima, Darko Zovko i Slobodan Manović.

U kategoriji perspektivnih sportaša nagrade su dobili:

1. Iris Šilobodec – Powerlifting klub Body Art

2. Leon Dokša – Powerlifting klub Body Ar

3. Klaudio Miletić – Powerlifting klub Body Art

4. Anja Obradović – Gimnastičko društvo Sokol

5. Kiara Ivančević – Gimnastičko društvo Sokol

6. Tena Jakoubek – Gimnastičko društvo Sokol

7. Ema Miškulin – Ženski košarkaški klub Plamen Požega

8. Anabela Berger – Ženski košarkaški klub Plamen Požega

9. Marija Orešković – Stolnoteniski klub Požega

10. Nera Vujasinović – Stolnoteniski klub Požega

11. Nika Bunjevac – Stolnoteniski klub Požega

12. Dominik Došen – Moto klub Požega Promet

13. Tia Devčić – Kickboxing klub „Bushido“

14. Dino Potočki – Kickboxing klub „Bushido“

15. Marino Kavedžija – Kickboxing klub „Bushido“

16. Klaudio Kavedžija – Kickboxing klub „Bushido“

17. Karla Bušić – Šahovski klub Požega

18. Ana Karakatić Šahovski klub Požega

19. Kristina Josipović – Streljački klub Požega

20. Karlo Kovre – Nogometni klub Slavonija

21. Domagoj Mesić – Nogometni klub Slavonija

22. Dominik Mesić – Nogometni klub Slavonija

23. Vito Papac – Nogometni klub Slavonija

24. Ekipa Stariji Pioniri Nogometni klub Slavonija

25. Patrik Zima – Nogometni klub Požega

26. Rafael Bešlić – Nogometni klub Požega

27. Josip Jakovac – Nogometni klub Požega

28. Kristijan Tomić – Nogometni klub Požega

29. Lovro Matoš – Nogometni klub Dinamo Vidovci Dervišaga

30. Filip Bojić – Nogometni klub Dinamo Vidovci Dervišaga

31. Bruno Vuković – Rukometni klub Požega

32. Luka Novinc – Rukometni klub Požega

33. Marko Pisker – Košarkaški klub Požega

34. Ivan Šain – Košarkaški klub Požega

35. Helena Biondić – Ženski odbojkaški klub Vallis Aurea

36. Lucija Kuburdžić- Ženski odbojkaški klub Vallis Aurea

37. Lana Biondić – Ženski odbojkaški klub Vallis Aurea

38. Mihaela Gelenčer – Ženski odbojkaški klub Vallis Aurea

39. Marta Ereiz – Športski teniski klub Požega

40. Ino Horvat – Športski teniski klub Požega

41. Lovro Pavlović – Športski teniski klub Požega

42. Luka Budimir – Športski teniski klub Požega

43. Ana Katić – Karate do klub Požega

44. Ana Nicol Ferić – Karate do klub Požega

U kategoriji kadetkinja:

1. Kristina Maričević (Ženski košarkaški klub Plamen Požega)

2. Nera Bakić (Kuglački klub Obrtnik)

3. Klara Janček (Ženski odbojkaški klub Vallis Aurea)

U kategoriji kadeta:

1. Mihael Heig (Boksački klub Graciano)

2. Mateo Ivanešić (Nogometni klub Slavonija)

3. Luka Jazvić (Kuglački klub Obrtnik)

U kategoriji juniorki:

1. Tea Čavec (Gimnastičko društvo Sokol)

2. Ivona Matanović (Ženski odbojkaški klub Vallis Aurea)

3. Lora Ledić (Twirling klub Požega)

U kategoriji juniora:

1. Filip Križanac (Gimnastičko društvo Sokol)

2. Robert Bakić (Kuglački klub Nove nade)

3. Gašpar Klarić (Streljački klub Požega)

U kategoriji sportaša s invaliditetom:

1. Željka Peška (Športska udruga slijepih Zlatna dolina)

2. Pejo Maras (Boćarski klub Nada)

3. Vlado Deanović (Kuglački klub gluhih Vallis Aurea)

U kategoriji seniorki:

1. Tonka Pavelić (Gimnastičko društvo Sokol)

2. Nikolina Raguž (Stolnoteniski klub Požega)

3. Laura Bašić (Ženski košarkaški klub Plamen Požega)

U kategoriji seniora:

1. Matej Jaroš (Moto klub Požega Promet)

2. Fran Mihaljević (Stolnoteniski klub Požega)

3. Ivan Antunović (Rukometni klub Požega)

U kategoriji ženskih udruga:

1. Ženski košarkaški klub Plamen Požega

2. Stolnoteniski klub Požega

3. Ženski odbojkaški klub Vallis Aurea

U kategoriji muških udruga:

1. Moto klub Požega Promet

2. Stolnoteniski klub Požega

3. Rukometni klub Požega

Najbolja udruga sportaša osoba s invaliditetom:

1. Boćarski klub Nada

2. Kuglački klub gluhih Vallis Aurea

3. Športska udruga slijepih Zlatna dolina

Foto: D. Mirković

blank
Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank
close

Prijavi se na tjedni Newsletter!

Komentiraj:



Spašavanje podatakaWWW.DATARECOVERY.HR SERVIS RAČUNALA "INFOLAB E.I."D.O.O.

Translate »
Postavke kolačića