Toni Bešlić i Ella Galić iz požeškog Judokana u Osijeku osvojili zlatne medalje

27.10.2024. u 07:20
TEKST: Jelenko Topić

Požega.eu | Toni Bešlić i Ella Galić iz požeškog Judokana u Osijeku osvojili zlatne medalje Požega.eu | Toni Bešlić i Ella Galić iz požeškog Judokana u Osijeku osvojili zlatne medalje

Ovog vikenda održan je u Osijeku 17. Međunarodni memorijal Josipa Potneka na kojemu se okupilo 498 judaša i judašica iz 37 klubova s područja Hrvatske, Srbije, Mađarske, te Bosne i Hercegovine.Natjecatelji kluba Judokan iz Požege ostvarili su i ovom prilikom zapažene rezultate.
Najbolji su bili Toni Bešlić u kategoriji U10 iznad 50 kilograma i Ella Galić u kategoriji U8 do 40 kilograma osvojivši zlatne medalje. Srebrne su osvojili Jošua Ćuže u kategoriji U8 do 27 kilograma i Marta Komušanac u kategortiji U8 do 28 kilograma. Mateo Horvatović Mateo je u kategoriji U10 do 34 kilograma zauzeo treće mjesto i osvojio brončanu medalju. Lucija Mihović u kategoriji U14 sa 63 kilograma zauzela je peto mjesto, kao i Ante Šimun Čančar u kategoriji U12 do 46 kilograma, te Matea Špehar u kategoriji U10 do 28 kilograma, Iris Čolak u kategoriji U10 do 32 kilogrma i Filip Čolak u kategoriji U8 do 27kilograma.
Naposlijetku Marta Komušanac je nastupila i u kategoriji U10 do 28 kilograma gdje joj je pripalo sedmo mjesto.
Turnir je bio Izrazito jak, a brobe zahtjevne, pa pohvala svim požeškim borcima koji su osvojili medalje, ali i onima su ovaj puta izostali s postolja.