Rukometaši Požege pobijedili Koprivnicu

Autor: David M.T.

RK POŽEGA utakmica 15.2.2014POŽEGA – U derbiju 12. kola 2. Hrvatske rukometne lige, sjever, Rukometni klub Požega ostvario je vrlo važnu pobijedu protiv Rukometnoga kluba Koprivnica rezultatom 22:21.

Ekipa Požege do prvoga vodstva došla je tek pred kraj prvoga poluvremena, a tijekom drugoga dijela utakmice rezultat je bio u egalu. U posljednje se dvije minute utakmice ekipa Požege se uspjela odvojiti na dva razlike što je bilo dovoljno za pobjedu.

Uz sjajne navijače, ekipu Požege do pobijede vodili su Marko Didić i Luka Jurković.

Sljedeću utakmicu ekipa Požege igra protiv Rukometnoga kluba Borovo.

RK POŽEGA utakmica 15.2.2014 (4) RK POŽEGA utakmica 15.2.2014 (3) RK POŽEGA utakmica 15.2.2014 (2)