Požežani slave pobjedu Hrvatske nad Turskom (FOTO GALERIJA)

POŽEGA – U francuskom Parku prinčeva Luka Modrić u ’41 minuti Turskoj šalje loptu u mrežu. Tako je Hrvatska povela 1:0 koji rezultat ostaje do kraja utakmice.

Bilo je vatreno navijanje i Požežana koji su burnim navijanjem pratili svaki potez naših “Vatrenih” koji su do kraja utakmice imali niz prilika.

Kroz foto objektiv Dušana Mirkovića prenosim samo dio atmosfere koju je zabilježio boraveći sa navijačima u Požegi.

Portal gol.dnevnih.hr prenosi kako je u prvoj utakmici na Euru u Francuskoj Hrvatska pobijedila Tursku 1:0, a jedini pogodak postigao je Luka Modrić u 41. minuti.

Ponovno je Park prinčeva bio sretan za Hrvatsku, navodi portal gol.dnevnik.hr nadalje navodeći kako na je istom stadionu osvojena veličanstvena francuska bronca 1998. godine na Svjetskom prvenstvu, a 18 godina kasnije dom PSG-a bio je poprište odlične partije naše reprezentacije i nove vrijedne pobjede.

Hrvatska je potpuno zasluženo slavila, imala je pregršt šansi (naročito u drugom dijelu) kojima je prednost mogla biti i izraženija. Brojni promašaji ipak se nisu osvetili izabranicima Ante Čačića.

/Foto: D.Mirković /