Kutjevčani nisu uspjeli izboriti pobjedu i odlazak u finale: NK Slavonija-NK Kutjevo 3:1 /FOTOGALERIJA/

Autor: D.K.

Odigrani su polufinalni dvoboji nogometnog kupa Požeško – slavonske županije. Za finale su se izborili Slavonija i Lipik, koji će snage odmjeriti na kuzmičkom stadionu 18.kolovoza, a pobjednik tog susreta igrati će pretkolo nacionalnog kupa protiv Međimurja.

Pod svjetlima odigrana je polufinalna utakmica na veličkom stadionu između NK Slavonije i NK Kutjeva. Dvoboj trećeligaša pratila je njihova vjerna publika koja ja uživala u jednoj korektnoj utakmici kakva se mogla i očekivati. Bolji su zaslužno pobijedili, NK Slavonija, rezultatom 3:1 iako su i Kutjevčani imali veliku želju za pobjedom što su na zelenom travnjaku pokazivali, što im nije pošlo za rukom.

Ivan Antunović je već u 11. minuti susreta postigao pogodak za plave, a nije trebalo dugo čekati niti izjednačenje koje je pred kraj prvog poluvremena zapisao Ivan Jakešević u ’34. minuti s kojim su rezultatom obje ekipe otišle na kratki odmor.

U drugom dijelu razigrale su se obje momčadi. Ipak upornost Ivana Antunovića i želja da još jednom zatrese mrežu protivničke momčadi pošla mu je za rukom. U 65. minuti šalje loptu u gol i time svoj drugi pogodak na toj utakmici kojim pogotkom bilježi rezultat 2:1.

Antunović postiže svoj drugi pogodak na utakmici, a pet minuta nakon Matej Peharda je svojim pogotkom zapečatio ovaj susret i odveo Plave do novog finala.

Razigrani Matej Peharda samo pet minuta nakon što je Antunović zatresao mrežu zelenih i on trese njihovu mrežu i upisuje na toj utakmici svoj pogodak i time osigurava stabilan rezultat do kraja utakmice te odlazak plavih u finale s Lipičanima.