Izvođači, pjesme i redoslijed nastupa

zlatni glas 3Dvorana Vatrogasnog doma u Kaptolu 16. svibnja od 20.30 sati:

1. CIRAKI (POŽEGA)- BEĆAR(glazba:Marko Tomasović, tekst: Robert Pilepić, arr:Antun Adžić

2. DIMMOS (PAKRAC)-JEDNA TAJNA (glazba i arr: Danijel Kotorac, tekst: Marko Štromajer)

3. PANONIJA BAND (BJELOVAR)- DJEVOJKA BEZ MANA (glazba i arr: Tomislav Budić, tekst: Luka Grgić)

4. TAMBURGERI (ZAGREB)- RECI MALA (glazba i tekst: Marko Komušar, arr: Darko Dervišević)

5. KĆERI RAVNICE (BUK)-ZAGRLI ME I OSTANI TU(glazba: Leonard Matijević,tekst: Ivana Ognjenčić,arr:Alen Mozer)

6. ŽUTE DUNJE (CERNIK)-SAD BI DAO SVE(glazba: Alen Mozer/Bernard Kumić,tekst:Bernard Kumić, arr:Alen Mozer)

7. ŽENSKA PJEVAČKA SKUPINA  CERTISSA (ĐAKOVO)

– SLAVONIJO MOJA (glazba i arr: Dario Balekić,tekst: Ružica Elez Lazarov)

8. LEDENI- AH ŠTO LAŽE (glazba,tekst i arr: Marijan Jurak)

9. SREĆKO TADIĆ- OSJEČANKA (glazba i tekst: Srećko Tadić, arr: Tino Moštak)

10. MONIKA JURIĆ (KAPTOL)-SVIRAJ UVIJEK, SVIRAJ TAKO(glazba i arr: Robert Vojvodić, tekst: Ljubica Kovačević)

11. STJEPAN JAPARIĆ (POŽEGA)- SRCE ZA SRCE (glazba i arr: Željko Bošković, tekst: Željko Pavičić)

12.ANABELA  TRIPIĆ– ZBOG TEBE ME DUŠA BOLI (glazba, tekst i arr: Kruno Dražić)

13. ZLATKO DEVENIČAR (BEDEKOVČINA)- SAD TE TREBAM KAO LANE KOŠUTU(glazba i arr:Davor Totović, tekst:Đurđa  Habel)

14. MARISTELLA  RAVLIĆ– SLAVONIJO (glazba i tekst: Jasenko Ivanetić, arr: Kruno Dražić)

15. IVICA DIVJAK(NAŠICE)- SEDAM DANA, SEDAM NOĆI (glazba i tekst: Ivica Divjak, arr:Stjepan Rudinski)

16. DRAGAN VLAJINIĆ – KUME, KUME MAJSTORE (glazba, tekst i arr: Drago Pecek)

17. MARTINA B ARAČ (ZAGREB)- POSEBNA (glazba i arr: Zdravko Vlašić, tekst: Đurđa Habel)

18. FIJAKER (OSIJEK)–ČETRDESET JESENI(glazba:Goran Ruasan/Josip Mutnjaković,tekst: Goran Ivanović Lac, arr:Goran Rusan.

Snimku festivala emitira Poljoprivredna TV Požega u terminu TV Supertona u ponedjeljak 19. svibnja od 20.35, repriza u subotu 24.svibnjja u 21 sat, te Vinkovačka TV.

0 Comment

Send a Comment