14.2.2018. u 06:19
TEKST: Jelenko Topić
Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
14.2.2018. u 06:19
TEKST: Jelenko Topić
POŽEGA – Matica umirovljenika Požeško-slavonske županije organizirajući zajedničku zabavno-glazbenu večer u povodu dana zaljubljenih Valentinova nastavila je svoju višegodišnju
-Želim vam sretan Dan zaljubljenih, te da se ugodno osjećate, dobro raspoložite i zabavite – kazao je u pozdravnoj riječi Ivan Ronta, predsjednik ove Matice umirovljenika.
Tijekom cjelovečernjeg druženja sudionici tradiciju takvih priredbi. Ovaj puta u požeškoj ugostiteljskoj dvorani „Sara Babin Vir“ okupilo ih se više od 280 iz svih krajeva Požeško-slavonske županije gdje su imali zajedničku večeru, a plesa i vesele pjesme bilo je u izobilju.
Organizatori su za njih pripremili zanimljiv Ples srca, a pobjednicima su pripali prigodni pokloni kao nagrade za uspješan dugotrajan ostanak na plesnom podiju.
Za dobro raspoloženje pobrinuo se glazbeni duo „Gold“ pod vodstvom Ivice Kumfa, a u nekoliko navrata sudionici su zaigrali veselo veliko slavonsko kolo.
/Foto: D. M./
Prijavite se da možete ocijeniti ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
Prijavite se da možete komentirati ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.