/FOTOGALERIJA/ Kutjevački nogometaši pobjedom počastili svoj grad za njegov dan: NK Kutjevo – NK Vuteks Vukovar 2:0

Autor: D.K.

Uz obilježavanje Dana grada Kutjeva odigrano je 4. kolo 3. HNL Istok u kojem su na zelenom travnjaku snage odmjerili NK Kutjevo i NK Vuteks Vukovar.

Domaća ekipa boljom igrom dolazi do pobjede i kojom su svoj grad Kutjevo za njegov dan počastili.

Igra je bila više nego korektna. Iz kaznenog udarca u ’34. minuti Filip Nemec bilježi prvi pogodak.

U drugom poluvremenu u ’79. minuti mladi perspektivni igrač Ivan Smojvir zatresao je mrežu gostujuće momčadi i time upisuje rezultat 2:0 koji ostaje do kraja utakmice