POŽEGA- Iz Policijske uprave požeško-slavonske primili smo sliku – foto-robot osobe koja se dovodi u vezu s kaznenim djelom „Razbojništva“ počinjenog, jučer, u četvrtak, 29. listopada 2015. godine u Požegi, u Ulici bana Josipa Jelačića.
Podsjetimo, navedenog dana u vremenu od 10.30 do 10.45 sati nepoznati počinitelj je u trgovini, u vlasništvu trgovačkog društva iz Požege, uz prijetnju hladnim oružjem od prodavačice otuđio novac i potom se udaljio u nepoznatom smjeru. Nepoznata muška osoba starosti je između 40 i 50 godina, nižeg rasta i mršavije građe, a bila je obučena u tamnoplavu jaknu i donji dio trenirke dok je na glavi imala šilt kapu.
Iz Policijske uprave mole za pomoć građane da ako imaju korisne informacije o nepoznatoj muškoj osobi s foto-robota ili druge informacije u vezi navedenog kaznenog djela te da o tome jave na broj telefona 192 ili na e-mail adresu pozesko-slavonska@policija.hr .