Derbi začelja sa postignutih osam golova: NK Dinamo Vidovci – NK Kutjevo 4:4 /FOTO/

VIDOVCI – Dva kluba na začelju I županijske nogometne lige odigrali su susret u 5. kolu neriješenim rezultatom 4:4 na kojem je i jedna i druga momčad mogla pokazati bolju igru. Golova nije manjkalo, a da je bilo još izvrsnih prilika i to se moglo vidjeti samo što nisu iskorištene na najbolji način.

Pogotkom Josipa Budimir gosti su poveli već u ’17. minuti da bi odmah u ’19. rezultat izjednačio Tomislav Smojvir. Prekršaj domaćina u kaznenom prostoru sudac Brkić kažnjava kaznenim udarcem iz kojeg Josip Budimir dovodi gostujuću ekipu u vodstvo u ’22. minuti 1:2. Pomalo razigrani Kutjevčani pogotkom Stjepana Adžića stvaraju prednost veću prednost u ’32. minuti koji rezultat 1:3 nije dugo bio jer Tomislav Smojvir još jednom upućuje loptu u mrežu Kutjevčana pa je tako rezultat 2:3 koji se mijenja u ’44. minuti u korist domaćina opet pogotkom Tomislava Smojvira koji je rezultat 3:3 na završetku prvog poluvremena.

Ulaskom u drugo poluvreme, nakon kraćeg odmora, igrač domaćina Franjo Kolomaz dovodi svoju ekipu u malu prednost u ’67. minuti koji rezultat 4:3 ostaje sve do ’78. minute kada gosti pogotkom Ante Paulića izjednačavaju i utakmica se završava neriješenim rezultatom 4:4.

Kutjevo i dalje ostaje na začelju ljestvice uz kojeg je odmah i vidovački Dinamo kojom pozicijom nisu niti jedni zadovoljni.

Jučer su (u subotu) odigrani susreti između Lipika i Sloge iz Trenkova koji je završio 0:3 te Jakšića i Kaptola rezultatom 0:0.