
GLAZBENI SUSRET: Uz pjevačke grupe svirala je i frula
Više skupina okupilo se u Gornjoj Šumetlici kod Pakraca gdje su održani su Susreti pjevačkih grupa u organizaciji Srrpskog kulturnog društva Prosvjeta - Pododbor Pakrac-Lipik i Vijeće srpske nacionalne manjine Požeško-slavonske županije.
Više skupina okupilo se u Gornjoj Šumetlici kod Pakraca gdje su održani su Susreti pjevačkih grupa u organizaciji Srrpskog kulturnog društva Prosvjeta - Pododbor Pakrac-Lipik i Vijeće srpske nacionalne manjine Požeško-slavonske županije. Uz domaćine nastupile su pjevačke grupe iz Zagreba i Daruvara, te frulaš Nenad Mišić i recitatorica Ana Romanić. Okupljene su u ime organizatora pozdravili Nikola Ivanović, zamjenik požeško-slavonske županice i Nenad Kojadinović, predsjednik SKD Prosvjeta Pododbor Pakrac-Lipik.
Pored pjevačkog dijela, na druženju kod Društvenog doma održani su i sportski susreti - igrao se nogomet i potezanje konopca, a za mnoštvo djece osigurani su bili napuhanci. Iznenadno nevrijeme i prekid isporuke struje prekinuli su drugi planirani program i druženje u kasnije sate. Uputuili su zahvaljujemo na podršci Srpskom narodnom vijeću, središnjici Prosvjete, članovima Vijeća, te mještanima koji su pomogli da se ova manifestacija organizira!


Komentari
Učitavanje komentara…



.webp)