![[FOTOGALERIJA] U srazu dvije najbolje ekipe slavio Cor doo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fmedia%2Ffile%2Fstara-27997.webp&w=3840&q=75)
BIZNIS BEZ GRANICA: Antifašisti prodaju majice sa slikama Tita, ali i spomenika u Kamenskoj!
Malo poznati portal Antifašistički vjesnik, koji je u više medijskih istupa komentirao povijesni revizionizam i to uvijek povezano s obljetnicama antifašizma, preko Facebooka prodaje različite majice i to preko stranice Etsy.
Malo poznati portal Antifašistički vjesnik, koji je u više medijskih istupa komentirao povijesni revizionizam i to uvijek povezano s obljetnicama antifašizma, preko Facebooka prodaje različite majice i to preko stranice Etsy. Taj portal nema impresum tako da nije moguće utvrditi tko mu je vlasnik i tko iza njega stoji, a nije ni registriran u našoj zemlji u skladu sa zakonskim propisima.Oni su se pohvalili da njihove majice na koncertima nose i poznate estradne zvijezde! Na toj stranici još se prodaju različiti suveniri, korisni uporabni predmeti i drugi rariteti često sa motivima nacionalnih obilježja naše države, ali i sa onima koji se baš ne uklapaju u sadašnje znakovlje i zakonske propise. Primjerice nude majice sa logotipom HOS-a, različite povijesne zemljopisne karte i slično. Zanimljivo je da u ponudi motiva na majicama možete izabrati istaknute vođe partizanskog pokreta kao što su Josip Broz Tito, Koča Popović, Rade Končar, Ivo Lola Ribar i drugi, ali i preslike poznatih znamenitosti koje su izgradili komunistički arhitekti, kao što su Kamenska - Spomenik pobjedi revolucije naroda Slavonije, Memorijalni kompleks Tjentište, točnije spomenik bitke na Sutjesci i druge. Cijene su istaknute u američkim dolarima, a navedene majice se prodaju po cijeni od 21 dolar! Kako tvrde stručnjaci mediji se prema niti jednom zakonskom aktu nemaju pravo baviti prodajom bilo kakvih artikala i tako financirati svoj rad.
Komentari
Učitavanje komentara…



.webp)