Požežani se okitili medaljama, a Niko Radić najbolji u svojoj kategoriji

Međunarodni džudo turnir u samoboru 30.1.2016.POŽEGA / SAMOBOR – Na  međunarodnom džudo turniru PROFECTUS KUP SAMOBORA koji je organizirao Judo klub Preofectus  požeški džudaši ostvarili su vrlodobre rezultate.

Na turniru sudjelovalo preko 460  džudaša iz 44  kluba i 5 zemalja. Judo klub Judokan iz Požege je bio prisutan s 10 natjecatelja u dobnim skupinama od 7 do 14 godina. Unatoč jakoj konkurenciji Požežani su se vratili sa pet medalja.

Prvo mjesto i zlatnu medalju za požežane u svojoj kategoriji osvojio je najmlađi natjecatelj Judo klub Judokan, bez ijednog izgubljenog boda u borbama i sve na ippon, Niko Radić. Druga mjesta osvojili su Angelica Legac, Šimun Begović i Knez Ante. Treće mjesto za požežane osvojila je Dea Pečur.

/Izvor i foto: Judo klub Judokan Požega/