[FOTOGALERIJA] Pobjeda Kutjeva protiv Graševine za prolaz u polufinale Županijskog kupa

PRIJE 2 TJEDNA
TEKST: M,K.

Požega.eu | [FOTOGALERIJA] Pobjeda Kutjeva protiv Graševine za prolaz u polufinale Županijskog kupa Požega.eu | [FOTOGALERIJA] Pobjeda Kutjeva protiv Graševine za prolaz u polufinale Županijskog kupa

TEKST: M,K.

Nogometaši Kutjeva bili su uspješniji od Graševine u četvrtfinalu Županijskog nogometnog kupa te su na kraju slavili rezultatom 4:0. Zeleni su došli u rano vodstvo pogotkom Matea Ivanešića u drugoj minuti utakmice. Vodstvo Zelenih povećava Benedikt Tokić lijepim pogotkom u 25. minuti nakon asistencije Ivana Bandala. U 37. minuti Zeleni vode 3:0 pogotkom Mateja Iličića te se s tim pogotkom otišlo na odmor. Konačnih 4:0 postavlja Benedikt Tokić u 54. minuti. Nogometaši Kutjeva su ovom pobjedom ušli među četiri ekipe gdje ih čekaju NK Jakšić, NK Slavonija Požega i NK Slaven Gradac te će se tijekom idućeg tjedna izvući polufinalni parovi.