Želja i upornost Zelenih do kraja ih nagradila: NK Darda - NK Kutjevo 2:2

PRIJE 1 GODINU
TEKST: M.K.

Požega.eu | Želja i upornost Zelenih do kraja ih nagradila: NK Darda - NK Kutjevo 2:2 Požega.eu | Želja i upornost Zelenih do kraja ih nagradila: NK Darda - NK Kutjevo 2:2

TEKST: M.K.

Zeleni su ostali neporaženi u otvorenoj utakmici s puno obostranih šansi.

Domaćin dolazi u vodstvo nakon prekida u 4. minuti gdje se lopta nekoliko puta izbijala s crte, ali je ipak završila u mreži.

U 10. minuti Majetić glavom prenosi jedan aut i lopta se od domaćeg igrača odbija u mrežu za 1:1.

U 33. minuti domaćin radi lijepu akciju i dolazi u vodstvo. Do kraja se igra otvoreno gdje je domaćin mogao povećati vodstvo.

U 87. Karačić gura Iličiću loptu koji pronalazi Antunovića usamljenog na petercu za 2:2. Do kraja su Zeleni imali 1na1 preko Antunovića i stopostotnu šansu Tokića, ali ostalo je 2:2.

Nije ovo bila dojmljiva utakmica Zelenih, ali ih je želja i upornost do kraja nagradila. Domaćin je odigrao hrabro i mogao do pobjede, na tome im treba čestitati i poželjeti srećuu borbi za trećeligaški status.

Glavni sudac Dumančić odlično je kontrolirao cijelu utakmicu, dok su nam pomoćnici pomogli da budemo vodeća ekipa u zaleđima, čak i s pet metara, nadamo se bez namjere.