[VIDEO-FOTOGALERIJA] Zaslužena pobjeda nogometaša Kutjeva na domaćem terenu

PRIJE 1 GODINU
TEKST: M.K.

Požega.eu | [VIDEO-FOTOGALERIJA] Zaslužena pobjeda nogometaša Kutjeva na domaćem terenu Požega.eu | [VIDEO-FOTOGALERIJA] Zaslužena pobjeda nogometaša Kutjeva na domaćem terenu

TEKST: M.K.

Nogometaši Kutjeva su došli do zaslužene pobjede rezultatom 1:0 na domaćem terenu protiv odlične ekipe Sloge iz Nove Gradiške.

Prvo poluvrijeme Zeleni stišću goste, prijete preko Karačića i Međugorca koji je pogodio gredu, no rezultat se nije mijenjao do 43. minute.

Brzonogi Jakešević prolazi po desnoj strani i ubacuje loptu u peterac gdje natrčava Karlo Antunović i postiže pogodak za vodstvo Zelenih. Gosti iz Nove Gradiške su pokušavali igrati, no domaći vratar Zuluaga nije imao previše posla.

Početak drugog poluvremena je pripao gostima, ali ponovno nisu uspjeli ništa konkretno. Zatim Zeleni rade odlično prebrojavanje te lopta dolazi do Međugorca koji ostaje sam ispred vratara, ali puca slabo. Nakon toga Buzuk ubacuje na drugu vratnicu gdje Karačić glavom spušta za mladog Iličića čiji udarac s pet metara gosti u zadnji tren blokiraju.

Do kraja se gost otvorio, imali su Zeleni nekoliko odličnih kontri, ali nedostajalo je mirnoće u završnici.

Nogometaši Kutjeva su sada u sigurnoj zoni, kao i gosti te će i jedni i drugi odigrati mirno preostale dvije utakmice. Publika je mogla vidjeti jednu zanimljivu utakmicu uz puno događaja i sigurni smo da su svi zadovoljni napustili stadion.

Foto/Video: Ante Krstanović - Tekst: Marko Karačić