VAŽNA POBJEDA: NOGOMETAŠI KUTJEVA IZ DONJIH ANDRIJEVACA NOSE VAŽNA TRI BODA U SVOJ GRAD

PRIJE 2 TJEDNA
TEKST: M.K.

Prijavite se da možete ocijeniti galeriju. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

TEKST: M.K.

Nogometaši Kutjeva danas su gostovali kod Tomislava u Donjim Andrijevcima u važnoj utakmici. Sve je dobro krenulo za Zelene već u 8. minuti. Karačić je ubacio nakon kratko izvedenog kornera, a domaći igrač je blokirao rukom za kazneni udarac. Siguran izvođač za Zelene bio je Nemec. Nedugo zatim, Jakešević gura Antunovića 1na1 koji posprema loptu u mrežu. U 38. minuti Iličić bježi domaćoj obrani i postiže pogodak za 3:0.

Drugo poluvrijeme domaći su krenuli na sve ili ništa. Sijevalo je na sve strane kod nogometaša Kutjeva u šesnaestercu, a domaćin je uspio smanjiti u 85. minuti eurogolom Balentovića. Igrale su se zadnje sekunde utakmice kada domaći smanjuju na 3:2, no vremena za igru više nije bilo.

Ovo su izuzetno važna tri boda za nogometaše Kutjeva. U iduću nedjelju u Kutjevu gostuje direktni konkurent Graničar iz Županje.