STOLNI TENIS: Tom Pirc u Osijeku osvojio zlatnu medalju

16.10.2024. u 06:09
TEKST: Jelenko Topić

Prijavite se da možete ocijeniti galeriju. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

Međunarodni turnir Matija Gregić u Osijeku proteklog vikenda okupio je stolnotenisače i stolnotenisačice Hrvatske, Slovenije, Ukrajine, Mađarske, Srbije, te Bosne i Hercegovine. Uz rekordan broj natjecatelja njih više od 400 STK Požega je klub nastupio sa 16 natjecatelja od kojih su najuspješniji bili Tom Pirc osvojivši prvo mjesto među najmlađim kadetima i Ivan Smiljanić koji zauzeo treće mjesto u kategoriji mlađih kadeta izgubivši utakmicu u polufinalu od predstavnika Srbije rezultatom 2:3.

STK Požega je uputio čestitke svim natjecateljima, posebno visokoplasiranima Tomu i Ivanu, te trenerima i roditeljima na podršci i logistici. Zahvalili su na suradnji požeškoj Osnovnoj školi Dobriše Cesarić iz koje im dolazi većina kvalitetnih malih sportaša.