Slavonija uvjerljivo slavila na otvaranju novog kola, danas nastavak natjecanja /FOTO/

PRIJE 2 GODINE
TEKST: Leon Tomić

Požega.eu | Slavonija uvjerljivo slavila na otvaranju novog kola, danas nastavak natjecanja /FOTO/ Požega.eu | Slavonija uvjerljivo slavila na otvaranju novog kola, danas nastavak natjecanja /FOTO/

Jučer su nogometaši Slavonije iz Požege na domaćem terenu igrali protiv Oriolika iz Oriovca i sjajnom predstavom potvrdili svoju fantastičnu formu. Već u 3. minuti, Matej Peharda dovodi Požežane u vodstvo. Samo 10-tak minuta kasnije, točnije u 15. minuti već je 2:0, a pogodak ovoga puta postiže Matej Martinović.

Do poluvremena su mreže mirovale i tako sve do početka drugog dijela, kada su gosti pokušali preuzeti inicijativu na terenu gdje su konačno i zabili u 75. minuti, a strijelac je bio Matej Marušić. Poslije postignutog pogotka, utakmica postaje sve neizvjesnija ali domaćini uspijevaju izdržati pritisak i staviti "točku na i" u 87. Kada je pogodak zabio Dino Bongar.

NK Slavonija se trenutno nalazi na 4. Mjestu uz utakmicu više od Marsonie koja svoj dvoboj igra danas.

Što se tiče Kutjeva, oni će sutra na domaćem terenu ugostiti NK Našk iz Našica, utakmica je na rasporedu u 16:30. Nadamo se kako će zeleni nastaviti sjajnu formu i niz neporaženosti.

Danas Slavija iz Pleternice, također na domaćem terenu dočekuje Slogu iz Nove Gradiške koja je ušla u strašnu formu i Pleterničani će morati dati maksimum kako bi zaustavili "stroj" iz Gradiške. Susret je na rasporedu u 16:30.