Požega.eu
Promjena teme
Prijava
Pretraži Požega.eu

Slavonija razmontirala Slogu, Kutjevo nadigralo Bukovlje, a Slavija sa minimalnom pobjedom do sva 3 boda.

PRIJE 2 GODINE
TEKST: Leon Tomić

Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.

Prilagodba teksta
VELIČINA SLOVA
RAZMAK IZMEĐU SLOVA
RAZMAK IZMEĐU RIJEČI
PRORED
Požega.eu | Slavonija razmontirala Slogu, Kutjevo nadigralo Bukovlje, a Slavija sa minimalnom pobjedom do sva 3 boda. Požega.eu | Slavonija razmontirala Slogu, Kutjevo nadigralo Bukovlje, a Slavija sa minimalnom pobjedom do sva 3 boda.

Prilagodba teksta ▼
PRORED

Jučer su nogometaši 3. HNL istok izašli na terene i odigrali 22. kolo. Nakon brzog tempa utakmica subota - srijeda, naši klubovi jučer su ostvarili fantastične rezultate.

NK Kutjevo je na gostovanju u Bukovlju svladalo domaćina sa visokih 3:1, sjajna predstava Kutjevčana nije ostavila puno izbora protivničkoj momčadi koja se nalazi u teškoj situaciji i u borbi je za opstanak. Domaćini su poveli već u 20. minuti eurogolom Svrzlića. Nakon toga zeleni preuzimaju potpunu kontrolu i lijepim lobom glavom Azera Kozića u 43. minuti dolaze do izjednačenja. Tako se na poluvreme otišlo rezultatom 1:1. Drugo poluvreme trener gostiju radi ključnu izmjenu i uvodi Josipa Budimira koji se u 72. minuti sjajno snalazi u kaznenom prostoru i poentira za prednost zelenih od 2:1. Konačan rezultat u 88. minuti postavlja također Josip Budimir koji zaobilazi golmana i sjajnim udarcem iz teške pozicije postiže pogodak za velika tri boda.

Slavonija Požega je na domaćem terenu ugostila NK Slogu iz Nove Gradiške, te uvjerljivom pobjedom ostavila sva 3 boda kod kuće. Pravi nogometni spektakl pružile su dvije momčadi na tzv. "rekreaciji", utakmica puna šansi i golova pripala je Slavoniji. Već na poluvrijeme domaćini su otišli sa rezultatom od 1:0 a pogodak je postigao M. Peharda. Tijekom drugog poluvremena nastavak dominacije Požežana donio je i drugi pogodak u mrežu gostiju, ovoga puta strijelac je bio I. Antunović. Do kraja susreta Slavonija je potvrdila svoju pobjedu i postigla još jedan pogodak, ovoga puta strijelac je bio J. Solić.

Slavija iz Pleternice također je odradila sjajan posao i zajedno uz Kutjevo i Slavoniju ostvarila stopostotan učinak ovoga kola. Momčad iz Pleternice na domaćem je terenu igrala protiv ekipe Graničara iz Županje i ostvarila pobjedu rezultatom od 2:1. Čvrsta i tvrda utakmica na obje strane u kojoj su se Pleterničani ipak bolje snašli. Pogodak za Slaviju postigao je Ivan Blatančić , te autogol gostiju koji je na kraju bio ključan za sva 3 boda.

Bio je ovo sjajan vikend za naše klubove, nadamo se kako će nastaviti u ovome ritmu i dalje i što više pomrsiti planove za bolju poziciju na prvenstvenoj ljestvici. Međutim nema odmora, pred ekipama je regeneracija i odmor te pripremna za slijedeće kolo koje je na rasporedu već u subotu.