Slavonija izgubila važnu utakmicu, Slavija poražena kod Zrinskog, a Kutjevo i dalje nezaustavljivo

PRIJE 2 GODINE
TEKST: Leon Tomić

Požega.eu | Slavonija izgubila važnu utakmicu, Slavija poražena kod Zrinskog, a Kutjevo i dalje nezaustavljivo Požega.eu | Slavonija izgubila važnu utakmicu, Slavija poražena kod Zrinskog, a Kutjevo i dalje nezaustavljivo

Nakon što smo kompletirali 23. Kolo u 3. HNL Istok, donosimo vam rezultate naših klubova.

Nakon vrlo teškog gostovanja Slavonije kod Marsonije u Slavonskom Brodu, Požežani ne mogu biti baš zadovoljni, domaćin je iskoristio svoj teren i publiku te sa minimalnom pobjedom od 1:0 prestigao Slavoniju iz Požege na prvenstvenoj ljestvici u borbi za jedinstvenu 3. HNL. Slavonija se trenutno nalazi na 5. Mjestu sa 40 bodova, bod manje od četvrtoplasirane Marsonije.

Slavija iz Pleternice, gostovala je kod drugoplasirane momčadi Zrinskog koji vodi napetu bitku u borbi za sami vrh tabele, a za Vukovarom zaostaje samo jedan bod. Slavija nije uspjela izdržati pritisak domaćina te je sa solidnom predstavom poražena sa 3:1, jedini pogodak za Pleterničane postigao je kapetan Ivan Petković.

Što se tiče dobre forme tu zasigurno govorimo o zelenima iz Kutjeva koji nastavljaju fantastičan niz i na gostovanju kod Bedema u Ivankovu sa uvjerljivom pobjedom odnose sva tri boda. Sjajna predstava Kutjevčana samo potvrđuje i ova utakmica u kojoj su razmontirali suparnika. Kutjevo je već nakon prvog dijela postiglo tri pogotka, i praktički na poluvremenu riješili utakmicu. U nastavku su stali na loptu smirili igru, zabili još jedan pogodak i mirno priveli utakmicu kraju. Pogotke za zelene zabili su: Jakešević x2, Pedro i Kuzminski, a konačan rezultat je bio 1:4 za Kutjevčane.