Jučer su odigrane skoro sve utakmice 3. HNL istok, na rasporedu je ostala još utakmica Između Gornje Vrbe i Sloge iz Nove Gradiške koja se igra danas.
Naši klubovi mogu biti zadovoljni rezultatima i formom koja ih krasi.
Slavonija iz Požege jučer je na domaćem terenu igrala protiv NK Graničara iz Županje i sa sigurnih 2:0 donijeli nova 3 boda na svoj konto. Strijelci za Slavoniju su bili: M. Peharda (64.min) i I. Antunović (73. min).
Također sjajnu formu potvrđuje i NK Slavija Pleternica koja je još jednom lijepom predstavom na korak da se osigura od ispadanja iz lige. Pleterničani su sa 3:2 slavili protiv NK Bedem Ivankovo, a golove su postigli Ivan Blatančić x2 i Tomislav Ognjenčić.
Ipak svoju “crnu rupu” i loš vikend imala je ekipa NK Kutjevo koja je uvjerljivo poražena na gostovanju kod Čepina sa 5:1, ali s obzirom na sjajno 8. Mjesto na tablici nema mjesta panici.