Požeški džudaši započeli “berbu” medalja

Džudaši u Samoboru 7.2.2015. (Small)SAMOBOR / POŽEGA Na  međunarodnom turniru PROFECTUS KUP SAMOBORA  koji je organizirao Judo klub Preofectus iz Samobora ponovno su dominirali požeški džudaši ostvarivši zavidne rezultate.

Na turniru sudjelovalo oko 300 džudaša iz 30 klubova i 7 zemalja. Judo klub Judokan iz Požege je bio prisutan sa 6 natjecatelja u dobnim skupinama od 10 do 18 godina koji su iz Samobora ponijeli čak 9 medalja.

Prva mjesta i zlatnu medalju za požežane u svojim kategorijama osvojili su Luka Radić i Marta Pamuklić koja je osvojila i 3.mjesto u starijoj skupini. Treća mjesta i brončane medalje osvojili su Rafael Skeledžić i  Monika Pavličević. Petra Mršić i Marija Mahaček su osvojile brončane medalje  u svojim kategorijama li i u kategoriji kadetkinja u starijoj dobnoj skupini.

(Foto: Judo klub Judokan Požega)