Ponovno se kući vratili s medaljama: Osvojene četiri medalje u jakoj konkurenciji

PRIJE 2 GODINE
TEKST: D.K.

Požega.eu | Ponovno se kući vratili s medaljama: Osvojene četiri medalje u jakoj konkurenciji Požega.eu | Ponovno se kući vratili s medaljama: Osvojene četiri medalje u jakoj konkurenciji

TEKST: D.K.

Judo klub „Jigoro“ za vikend je nastupio na međunarodnom judo natjecanju u Velikoj Gorici pod nazivom „Kup Turopolja 2022“. Na natjecanju je nastupilo preko 440 natjecatelja iz 29 klubova. Jigoro je nastupio sa 7 natjecatelja i kući se vratili s 4 medalje.

Zlatnu medalju u svojoj kategoriji, s tri pobjede osvojila je Veronika Grbeš. Veronika je nastupila i u starijoj skupini i osvojila brončanu medalju. Brončanu medalju još su osvojili Marin i Luka Uršić.

Zadovoljni smo nastupom naših natjecatelja. Ovo su neki novi klinci o kojima će se još puno puta pisati. Čak i oni koji ovaj put nisu osvojili medalju, borili su se kao mali lavovi, ali do medalje nisu došli. Svi su bili u borbi za brončanu medalju, ali neiskustvo je prevladalo. Djeca su dala sve od sebe, skupili su nova iskustva i zadovolji i motivirani idemo dalje. Natjecanje smo odradili relativno brzo pa smo stigli i na feštu koja se ne propušta, kutjevački Festival graševine - ističe trener Hrvoje Prevolšek.