
Počelo orezivanje drveća i uređenje cvjetnih površina
Požeški komunalci krenuli su s proljetnim uređenjem grada.
Požeški komunalci krenuli su s proljetnim uređenjem grada. Suho vrijeme i temperature u plusu idealne su za obavljanje radova na zelenim površinama.
Djelatnici Komunalca Požega d.o.o. uređuju cvjetne površine na kružnim tokovima, a započelo je i orezivanje drveća. Orezana su ili uklonjena suha i velika stabla koja su ugrožavala prometnice i infrastrukturu.
U tijeku je redovno orezivanje drveća na Trgu sv. Terezije te u ulicama Pape Ivana Pavla II, Arslanovci, Josipa Runjanina, Babinom viru, Tekiji, Orljavskoj i Mlinskoj. Orezivanje se nastavlja i u narednim danima, objavljeno je na www.komunalac-pozega.hr.





Komentari
Učitavanje komentara…
Povezane vijesti

Društvo
Mama Mia La Pasta časti goste: 20 posto popusta na kompletnu ponudu u narednih deset dana
18:13Enologija i gastronomija
Nova jela Zlatnog Luga s naglaskom na slavonsku tradiciju i namirnice svoga kraja
17:05
Politika
Za vrtiće i dječja igrališta više od 5,5 milijuna eura u svih pet slavonskih županija
14:34.webp)
Prognoza · Požega
Petakvedro20° / 35°
Subotavedro22° / 37°
Nedjeljavedro23° / 38°
Agro cijene
Izvor: EU AgriData • Tržište: Zagreb

