NK Kutjevo - NK Jakšić 2:0 - konačni rezultat baš i ne odaje pravi dojam onoga što se događalo /FOTOGALERIJA/

PRIJE 1 GODINU
TEKST: sportalo.hr

Požega.eu | NK Kutjevo - NK Jakšić 2:0 - konačni rezultat baš i ne odaje pravi dojam onoga što se događalo /FOTOGALERIJA/ Požega.eu | NK Kutjevo - NK Jakšić 2:0 - konačni rezultat baš i ne odaje pravi dojam onoga što se događalo /FOTOGALERIJA/

Za finale kup-a izborili su se Slavija, Kutjevo, Hajduk i branitelj naslova BSK iz Buka

U Kutjevu na kraju uvjerljiva pobjeda domaćina, no konačni rezultat baš i ne odaje pravi dojam onoga što se događalo. Jakšić je jako dobro parirao trećeligašu, iako s osjetno manjim posjedom bili su u nekoliko navrata vrlo opasni, konačni zbroj obrana debelo je na strani Zuluage.

Prvi pogodak Kutjevo je postiglo u 74. minuti iz kaznenog udarca nakon kojeg su gosti prilično žustro prigovarali, no Nemec je bio nemilosrdan. I drugi gol Kutjeva stigao je nakon prekida, ovaj put kornera kojeg je u gol petom skrenuo Ivan Jakešević, a gol je upisan kao autogol.

Kada su Jakšićani krenuli na sve ili ništa složili su domaći krasnu akciju, od svog kaznenog prostora loptu je povukao Marko Karačić, lijepo poslužio mladog Mateja Iličića koji se pobrinuo za potez dana i sjajnim udarcem sa 20ak metara pogodio za konačnih 3:0.

Derbi polufinala, dvoboj trećeligaša na Rekreaciji u 90 minuta igre golova nije bilo, najvažniji detalj bio je crveni kartona za Hrvoja Ančurovskog u 83. minut, do kraja su gosti iz Pleternice sačuvali mrežu pa je o pobjedniku odlučivalo izvođenje jedanaesteraca. Tamo su bolji bili nogometaši Slavije, bili su sigurni svih pet puta, dok je kod Slavonije jedini neprecizan bio mladi Martin Šubara.