ČAGLINSKI JUDO KLUB “SLAVONAC“

Na jakom turniru u Zrenjaninu Lana Knaus osvojila zlatnu i srebrnu, a Iva Čančar brončanu medalju

PRIJE 2 MJESECA
TEKST: I. Tomić

Požega.eu | Na jakom turniru u Zrenjaninu Lana Knaus osvojila zlatnu i srebrnu, a Iva Čančar brončanu medalju Požega.eu | Na jakom turniru u Zrenjaninu Lana Knaus osvojila zlatnu i srebrnu, a Iva Čančar brončanu medalju

Ovoga vikenda Judo klub „Slavonac“ iz Čaglina nastupio je sa 7 natjecatelja na vrlo jakom međunarodnom turniru „8. mart“ u Zrenjaninu. O jačini turnira dovoljno govori činjenica da je trajao dva dana, a okupio je 920 natjecatelja iz devet država. Prvi dan natjecanja turnir su otvorili dečki do 13 godina. Bruno Bluha je s dvije pobjede i dva poraza završio na 7. mjestu, Filip Šutić s tri pobjede i dva poraza na 5. mjestu, a Nemanja Đukić je ostao bez plasmana.

U konkurenciji djevojčica do 13 godina Iva Čančar osvojila je brončanu medalju, a Ema Blagojević ovaj put ostaje bez plasmana. Lana Knaus ponovno je zablistala te je s dvije pobjede osvojila zlatnu medalju.

Drugi dan natjecanja Ivano Bošnjak nastupio je u konkurenciji dječaka do 15 godina i s dvije pobjede i dva poraza zauzima 5. mjesto. Lana Knaus, osim u svom uzrastu, natjecala se i u starijem te je s dvije pobjede i porazom u finalu osvojila srebrnu medalju.

-Budući da smo ostali dva dana na natjecanju, imali smo dovoljno vremena upoznati grad Zrenjanin i steći neka nova poznanstva-izjavio je Robert Garc, trener Judo kluba „Slavonac“.