Mlada ekipa Zelenih dovela do pobjede u Kutjevu: NK Kutjevo-NK Psunj Sokol Okučani 4:1

14.10.2024. u 05:16
TEKST: D. Krstanović

Požega.eu | Mlada ekipa Zelenih dovela do pobjede u Kutjevu: NK Kutjevo-NK Psunj Sokol Okučani 4:1 Požega.eu | Mlada ekipa Zelenih dovela do pobjede u Kutjevu: NK Kutjevo-NK Psunj Sokol Okučani 4:1

Mlada ekipa Zelenih dovela do pobjede u Kutjevu: NK Kutjevo-NK Psunj Sokol Okučani4:1

Kutjevčani su na domaćem terenu ugostili ekipu Psunj-Sokol iz Okučana te su unatoč svim izostancima, slavili rezultatom 4:1. U prvom poluvremenu bili su bolja ekipa i postigli tri pogotka, uz još dvije grede i nekoliko prilika.

Mateo Ivanešić je potvrdio formu i doveo u vodstvo u 8. minuti udarcem iz daljine. Na 2:0 povećao je Jan Jerbić nakon povratne lopte Iličića u 18. minuti, a u 38. minuti za 3:0 strijelac je bio Kayque. Gosti su odmah u prvom napadu drugog dijela smanjili na 3:1 lijepim golom glavom Hadžića, no dvije minute kasnije Kayque koristi grešku gostiju, bježi s centra gostujućoj obrani i postiže pogodak za konačnih 4:1.

Gosti su se pokazali kao organizirana i čvrsta ekipa puna kvalitetnih pojedinaca. Također su bili iznimno korektni, kao i cijela utakmica koja je protekla gotovo bez pravog prekršaja..

Sudačka trojka Krešimir Grgurević, Marko Sokić i Tomislav Katinić odradila je posao odlično, bez greške i potpuno neprimjetno kakvo suđenje tteba samo poželjeti na svim utakmicama.

Kutjevčani su ovom pobjedom otišli na četiri boda ispred tri ekipe koje imaju po 15 bodova (Oriolik, Omladinac i Sloga). Za Zelene slijedi novi tjedan i priprema za teško gostovanje u Vidovcima, u derbiju protiv odlične ekipe Dinama.