Memorijalni nogometni turnir “Drago Ribić”

Autor: D.K.

POŽEGA – Sutra, u subotu, 07. lipnja Požeški športski savez pod pokroviteljstvom Grada Požege organizira 6. Memorijalni nogometni turnir “Drago Ribić” u spomen na bivšeg igrača ŠNK Slavonije koji je preminuo 06. 06. 2006. u 27 godini života nakon što se 7 godina borio sa teškom bolesti.

Nastupiti će 16 ekipa limača u 2 kategorije što je oko 200 mladih igrača. Organizatori pozivaju građane da posjete stadion Nogometnog kluba Slavonija i Požege te da budu navijači mladim nogometnim snagama.

Redoslijed takmičenja i događanja

Požega, 07. 06. 2014.

9,00 – Otvorenje turnira na Stadionu Slavonije

STARIJI LIMAČI (2003. i mlađi) – Stadion Slavonije

9,30 NK Požega 1 – Nogometna akademija općine Bukovlje (A)

9,30 Škola nogometa Batrina – NK Slavija (A)

10,00 ŠNK Slavonija – NK Papuk (B)

10,00 NK Požega 2 – NK Kaptol  (B)

10,30 NK Požega 1 – Škola nogometa Batrina (A)

10,30 NK Slavija – Nogometna akademija općine Bukovlje (A)

11,00 ŠNK Slavonija – NK Požega 2 (B)

11,00 NK Kaptol – NK Papuk (B)

11,30 NK Slavija – NK Požega 1 (A)

11,30 Škola nogometa Batrina – Nogometna akademija općine Bukovlje (A)

12,00 NK Kaptol – ŠNK Slavonija (B)

12,00 NK Požega 2 – NK Papuk  (B)

13,00 Utakmica za 7. mjesto

13,00 Utakmica za 5. mjesto

13,30 Utakmica za 3. mjesto

13,30 Finale

14,00 Proglašenje pobjednika, dodjela pehara i medalja

MLAĐI LIMAČI (2005. i mlađi) – Igralište NK Požega

9,30 NK Požega 1 – Nogometna akademija Andričević – Marić (A)

9,30 NK Hajduk – Nogometna akademija općine Bukovlje (A)

10,00 ŠNK Slavonija – NK Sloga (B)

10,00 NK Požega 2 – Škola nogometa Batrina (B)

10,30 NK Požega 1 – NK Hajduk (A)

10,30 Nogometna akademija općine Bukovlje – Nogometna akademija Andričević -Marić (A)

11,00 ŠNK Slavonija – NK Požega 2 (B)

11,00 Škola nogometa Batrina – NK Sloga (B)

11,30 Nogometna akademija općine Bukovlje – NK Požega 1 (A)

11,30 NK Hajduk – Nogometna akademija općine Andričević – Marić (A)

12,00 Škola nogometa Batrina – ŠNK Slavonija (B)

12,00 NK Požega 2 – NK Sloga (B)

13,00 Utakmica za 7. mjesto

13,00 Utakmica za 5. mjesto

13,30 Utakmica za 3. mjesto

13,30 Finale

14,00 Proglašenje pobjednika, dodjela pehara i medalja

Tekst i foto: Jurica Bešlić

Više iz kategorije

enterslots kdslots777 vegasgg autospin88 jempol88 playbet88 luxury333 fit188 bigdewa megahoki88 warung168 gas138 nusa365 gebyar123 kencana88 max77 garuda999 koinvegas mantul138 autowin88 emas168 pusatwin ajaib88 monsterbola bonus138 kencana88 koko138 bet88 dragon77 dunia777 bigdewa jakartacash 7winbet emas138 toto slot