JUDO: Marta Komušanac i Toni Bešlić u Vinkovcima osvojili zlatne medalje

12.10.2024. u 16:31
TEKST: Jelenko Topić

Požega.eu | JUDO: Marta Komušanac i Toni Bešlić u Vinkovcima osvojili zlatne medalje Požega.eu | JUDO: Marta Komušanac i Toni Bešlić u Vinkovcima osvojili zlatne medalje

Međunarodni turnir Higl Open u Vinkovcima okupio je 408 judaša i 34 kluba iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Slovenije, Mađarske i Srbije, a Judokan iz Požege ponovo je ostvario zapažene rezultate.
Marta Komušanac u kategoriji U8 do 28 kilograma sa tri pobjede osvojila je zlatnu medalju, a u kategoriji U10 do 28 kiloggrama uz jednu pobjeda i da poraza pripala joj je i bornčana.
Toni Bešlić je također osvojio zlatnu medalju i to u kategoriji U10 iznad 50 kilograma.
Nadalje Filipu Čolaku u kategoriji U8 do 27 kilograma sa dvije pobjede i jednim porazom pripala je srebrna medalja, kao i Anti Šimunu Čanačaru u kategoriji U12 do 46 kilograma pri čemu je imao po jednu pobjedu i poraz.
Jošua Ćuže u kategoriji U8 do 27 kilograma uz tri pobjede i jedan poraz osvojio je brončanu medalju, a istu je osvojio i Mateo Horvatović i to u kategoriji U10 do 34 kilograma osvarivši također tri pobjede i jedan poraz.
Još su nastupili Iris Čolak u kategoriji U10 do 28 kilograma osvojivši četvrto mjesto, a Lucija Mihović nastupom u kategoriji U14 iznad 63 kilograma osvojila je brončanu medalju.