1.4.2025. u 06:50
TEKST: I. Tomić
FOTO: Judo klub „Slavonac“
Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
1.4.2025. u 06:50
TEKST: I. Tomić
FOTO: Judo klub „Slavonac“
Judo klub „Slavonac“ iz Čaglina sudjelovao je s petero judaša na Međunarodnom judo turniru „Kup grada Sarajeva“, na kojemu je bilo 600 natjecatelja iz pet država (Crna Gora, Srbija, Hrvatska, Sjeverna Makedonija, Bosna i Hercegovina). Uspješan dan započeo je Bruno Bluha u kategoriji do 38 kilograma te s trima pobjedama osvaja zlatnu medalju. Odlične borbe pružila je i Ema Blagojević u kategoriji do 44 kilograma, u kojoj je s dvjema pobjedama također osvojila zlatnu medalju.
U uzrastu do 15 godina Nemanja Đukić natjecao se u kategoriji do 34 kilograma i nakon tri pobjede gubi finale i osvaja srebrnu medalju. Iva Čančar u kategoriji do 40 kilograma s pobjedom i porazom osvaja srebrnu medalju. Nedostatak sportske sreće okusio je Rafael Ćosić koji je u kategoriji do 46 kilograma poslije poraza završio natjecanje.
-Natjecanje smo odradili odlično jer smo od ukupno 12 borbi iz njih 9 izašli kao pobjednici. Ovo je pokazatelj da smo ušli u dobru formu i spremni za velika natjecanja, a jedno od njih je za dva tjedna, kada putujemo ponovno u Sarajevo na Europski kup mladih nada-kazao je Robert Garc, trener čaglinskog Judo kluba „Slavonac“ .
Prijavite se da možete ocijeniti ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
Prijavite se da možete komentirati ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.