JUDAŠI U SUSJEDSTVU: Lucija Mihović na Turniru u Vojvodini treća, Matea Špehar peta, a Mateo Horvatović sedmi

PRIJE 5 MJESECI
TEKST: Jelenjko Topić

Požega.eu | JUDAŠI U SUSJEDSTVU: Lucija Mihović na Turniru u Vojvodini treća, Matea Špehar peta, a Mateo Horvatović sedmi Požega.eu | JUDAŠI U SUSJEDSTVU: Lucija Mihović na Turniru u Vojvodini treća, Matea Špehar peta, a Mateo Horvatović sedmi

Mjesto Turija u Vojvodini bilo je u tamošnjoj sportskoj dvorani domaćin 25. Međunarodnog turnira Turija 2024. na kojemu su nastupili natjecatelji iz desetak zemalja okruženja. Tu je bilo i troje natjecatelja požeškog judo kluba Judokan.
Natjecanje je održano u šest uzrasnih kategorija sa više od 450 judaša.
Najbolje plasirana od Požežana je judašica Lucija Mihović osvojivši treće mjesto što znači brončanu medalju u kategoriji mlađih djevojčica do težine od 56 kilograma.
Među osamnaest natjecatelja u kategoriji stariji dječaci do 31 kilograma težine Mateo Horvatović je osvojio sedmo mjesto.
Nadalje Matea Špehar je zauzela peto mjesto među osam judašica u kategoriji starije djevojčice do 25 kilograma.