/FOTOGALERIJA/ Jakšićani nižu pobjede: NK Jakšić - NK Dinamo Vidovci 3:0

PRIJE 1 GODINU
TEKST: D.K.

Požega.eu | /FOTOGALERIJA/ Jakšićani nižu pobjede: NK Jakšić - NK Dinamo Vidovci 3:0 Požega.eu | /FOTOGALERIJA/ Jakšićani nižu pobjede: NK Jakšić - NK Dinamo Vidovci 3:0

TEKST: D.K.

Još jedna senzacionalna nogometna utakmica u nizu koja se odigrala između NK Jakšić - NK Dinamo Vidovci-Dervišaga. Domaća ekipa na stadionu „Jajare“ slobodno se može reći vrhunski je odradila svoj zadatak u 18. kolu MŽNL SB-PŽ.

Obje ekipe su imale namjeru odnijeti pobjedu ali je ekipa iz Jakšića pokazala da je kvalitetnija i bila spremnija.

U 32. minuti je već bilo 3:0 za domaće, a pogotke su postigli Marko Grbeš 2x i Domagoja Kovaćevića s jedanaest metara. Drugo poluvrijeme je bilo malo opuštenije. Ekipa iz Vidovaca imala je nekoliko prilika ali golman Jakšića Ivan Bošnjak bio je na visini zadatka tako da je njegova mreža ostala netaknuta.

Nakon odigrane utakmice ekipa Jakšić je uzela sva tri boda i popela se na sedmo mjesto na tablici. U zaostatku je dvanaest bodova od prvo plasiranog NK Zadrugara.

Gotovo dvije utakmice isti scenarij. Nakon pobjede protiv NK Lipika u Lipiku 0-5 i pobjeda protiv Slobodnice isto također 5-0, a s Vidovcima 3:0

Jakšić ima gol razliku u zadnja tri kola 13:0, nadamo se da će tako i ostati jer iduće kolo igraju protiv drugoplasiranog NK Psunj Sokol iz Okučana koji baš i nije lagana ekipa što će Jakšićanima biti pravi test kao i njihovog trenera Gorana Vrgoča.

Također ekipi iz Vidovaca sretno u daljnjim utakmicama koja se bori za opstanak u ligi. Iduću utakmicu igraju s ekipom iz Pakraca.

Nakon kratkog teksta za kraj vam slijedi bogata FOTOGALERIJA s utakmice.

Tekst i foto: Ante Krstanović