9.3.2023. u 12:53
TEKST: Jelenko Topić
Prijavite se da možete ocijeniti članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
9.3.2023. u 12:53
TEKST: Jelenko Topić
Više od 150 sudionika, ponajviše umirovljenica, okupila je u požeškoj Svečanoj dvorani Gloria zabava Matice umirovljenika Orljava iz Brestovca. Pristigli su iz brestovačkog kraja, šireg područja Požeštine, te okolnih slavonskih gradova i općina. Udruga broji 170 članova, a ova priredba najposjećenija u požeškom kraju bila je prilika za dobru zabavu i ugodnu večer.
Velike zasluge za to ima glazbeni duo Gold u sastavu Ivica Kumpf - Robert Takač koji su neumornom svirkom i pjesmom dobro uveseljavali slavljenike izvodeći uspješnice iz prethodnih desetljeća koje su nostalgično podsjećale na dane mladosti većeg broja ovih vremešnih ljudi.
-Čestitam vam Dan žena, želim dobro zdravlje, dug život i da se često ovako okupljate – poručio je u pozdravnoj riječi Vlado Grgić, predsjednik Matice umirovljenika Orljava iz Brestovca.
On i tajnik te Udruge Tomo Vrhovac damama su podijelili karanfile, a na poklon su dobile i poljubac. Neki muškarci su se sažalili ili su bili zavidni zbog njihovih napora da podijele poljupce velikom broju žena pa su im ponudili pomoć u tom poslu!
Foto: D. Mirković
Prijavite se da možete ocijeniti ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.
Prijavite se da možete komentirati ovaj članak. Ako još niste registrirani, registrirajte se ovdje.